Dzień zakochanych, walentynki. I rowerzyści, dla rowerzystów, sami sobie lub inni dla nich mogą zrobić prezent – żeby pokazać, jak wielkim uczuciem darzą swoje rowery i siebie nawzajem. A niżej kilka pomysłów i propozycji na uczczenie tego dnia.

Jak się ma ogródek, taras czy balkon – można sobie lub komuś zafundować taki kwietnik, Co prawda nie da się tym pojeździć – ale kwiatki wyglądają ładnie. I akcent rowerowy jest wyraźnie widoczny – każdy, kto taki kwietnik zobaczy od razu pozna, że ma do czynienia z osobą z pasją – a nie jakimś tam, przy całym szacunku dla tej profesji – ogrodnikiem!

kwietnik

Na balkon, taras, do ogrodu

Dla faceta z klasą i zacięciem rowerowym – doskonale nadadzą się spinki do koszuli. Nawet na spotkaniu w pełnym służbowym rynsztunku – będzie wiadomo, że należy do kasty rowerowców!

Spinki rowerowców

Oczywiście panie także mogą podkreślić swoją oryginalność i zamiłowanie do jazdy na dwóch kółkach. I to na kilka sposobów. Oto przykład biżuterii rowerowej dla pań.

Zawieszki, naszyjniki, breloki

Można także zafundować sobie, lub osobie sobie bliskiej bransoletkę. Taką, która nie pozostawi złudzeń, jakie są przekonania noszącej ją osoby!

Bransolerty-NB

Na nadgarstek

Pośród rowerzystów zdarzają się także miłośnicy uzupełniania elektrolitów. po jeździe oczywiście! Dla nich – dokonały prezent łączący te dwie pasje.

otwieracz-nb

Urządzenia do otwierania opakowań płynów z elektrolitami

Niektórzy kochają rowery tak mocno, że są gotowi wyrazić to uczucie na własnym ciele. To rzeczywiście jest wysoki stopień zaangażowania – przed podjęciem decyzji trzeba sprawę dogłębnie przemyśleć. Swoją drogą – obiektem uczuć mogą być daleko bardziej zastanawiające rzeczy, niż rower…

tatuuu-NB

Nie samą miłością do roweru człowiek żyć potrafi…

Czasami bywa, że jedna osoba rowery kocha nad życie, a druga nie do końca ową pasję podziela. I nawet się zastanawia, czy aby o wyłącznie przyjemność z jazdy na dwóch kółkach chodzi? Doskonałym pomysłem jest zakup kasku rowerowego. Kask chroni głowę rowerzysty w razie nieszczęścia. I te modele konkretnie stanowią gwarancję, że rowerzysta w któryś z nich wyposażony nie będzie się zatrzymywać, i będzie jeździć szybko, a z roweru zsiądzie dopiero we własnym garażu.

kaski-NB

W takich kaskach jeździ się bardzo szybko. Bez postojów gdziekolwiek!

Walentynki to dzień, kiedy wyrażamy swoje uczucia. Można to zrobić różnorodnie – może ktoś znajdzie w tym wpisie inspirację, aby podarować coś sobie lub bliskiej osobie. Żeby było miło, sympatycznie, przyjemnie. I żeby się wszystko kręciło – a najbardziej rowerowe koła 🙂

Do zobaczenia na trasach. Ozdobieni jak na rowerzystów z pasją przystało!